Leštění

Domů / Produkty

Příslušenství pro leštění

Čistící hadřík Polarshine 330 x 330mm

Měkký žlutý hadřík z mikrovlákna s jemnou strukturou. Dobře absorbuje zbytky a lze ho prát. Balení 2 ks v sáčku.

Dávkovač

Držák na kanystry 5L

Kbelík na čištění leštících beránků a molitanů

Polarshine kbelík je profesionální nástroj pro čištění beranů a molitanových lešticích kotoučů. Je určen k použití s rotačními leštičkami (ne orbitálními). Čisticí kbelík je univerzální a odolný produkt. Čistý lešticí kotouč zajišťuje dobré výsledky při leštění a má delší životnost.

MIRKA Clay Lubricant (čistící lubrikační přípravek) 500ml

Pro snadnější a efektivnější čištění použijte lubrikační přípravek od Mirky. Je určen pro použití s čisticí hmotou před každou povrchovou úpravou.

MIRKA Cleaning Clay (čistící hmota) 200g

Díky řádnému vyčištění povrchu před vlastním broušením zabráníte jeho zanesení špínou a nečistotami. Čisticí hmotu použijte pro odstranění přestřiků (lakovací mlhoviny), průmyslového spadu (železniční prach/prach ze sléváren kovů, asfalt, zbytky hmyzu atd.), mízy ze stromů, zbytky hmyzu z laku, skla, plastů, hliníku a chromovaného povrchu. Čisticí hmota je šetrná k povrchu, nezanechává škrábance a zajišťuje perfektní výsledek. Čisticí hmota odstraňuje znečišťující látky z lakování (například emulzní postřik) a lakovací mlhovinu tam, kde běžně nelze použít brusivo, např. suchý prach, přestřiky na skleněných plochách jako jsou okna u automobilů, okna stříkací kabiny, kryty světel atd. Díky použití čisticí hmoty ušetříte neuvěřitelné množství času a nepříjemností oproti konvenčním procedurám.

Modrý čistící hadřík Polarshine 380 x 380mm

Modrá pružná utěrka z mikrovlákna pro všestranné využití. Utěrka z mikrovlákna má dobré absorpční vlastnosti a lze ji prát. Balení 2 ks v sáčku.

Ruční nástroj na čištění leštících beránků a molitanů

Ruční nástroj pro čištění vlněných a pěnových lešticích kotoučů. Kolečka použijte k čištění tak, že budete nástrojem přejíždět po rotujícím beránku. Pomocí brusného plátku na straně lešticí molitan vyrovnáte a znovu vytvarujete.

Zvlhčovací lahvička 60ml

Lahvička se zvlhčovací houbičkou pro zalešťování s brusivem Polarstar SR3, SR5 nebo SR7. Tento produkt rychle a čistě dávkuje na povrch potřebné množství kapaliny. Použitím zvlhčovací lahvičky se vyhnete nadměrnému zamokření a zároveň zamezíte kontaktu pokožky s nebezpečnými tekutinami. Nezapomeňte mezi broušením očistit kotouček tak, že ho necháte jemně přejet o zvlhčovací houbičku.

Podložný talíř pro leštičky 125mm x M14, suchozipový, měkký

Měkký podložný talíř 5" 125 mm M14.

Podložný talíř pro leštičky 125mm x M14, suchozipový, tvrdý

Tvrdý podložný talíř 5" 125 mm M14.

Podložný talíř pro leštičky 135mm x M14, bílý, měkký

Měkký podložný talíř 135 mm M14.

Podložný talíř pro leštičky 150mm x M14, suchozipový, měkký

Měkký podložný talíř 6" 150 mm M14.

Podložný talíř pro leštičky 150mm x M14, suchozipový, měkký

Tvrdý podložný talíř 6" 150 mm M14.

Podložný talíř pro leštičky 175mm x M14, žlutá guma

Podložný talíř 7" 175 mm M14.

Podložný talíř pro leštičky 77mm x M14, suchozipový, měkký

Měkký podložný talíř 3" 77 mm M14.

Pro nákup Příslušenství pro leštění - klikněte ZDE